Gabriela Sasnal

polska gimnastyczka, wielokrotna mistrzyni Polski, uczestniczka uniwersjady i igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Zajęła czwarte miejsce w konkurencji skoku gimnastycznego na Igrzyskach Europejskich w Baku w 2015 roku oraz w Mińsku w 2019 roku.

Katarzyna Jurkowska-Kowalska

polska gimnastyczka, sześciokrotna mistrzyni Polski, reprezentantka kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, dwukrotna finalistka Mistrzostw Europy (5. miejsce na równoważni w 2013, 8. miejsce w skoku w 2016), wielokrotna uczestniczka Mistrzostw świata.

Adrian Łopatyński

długoletni reprezentant kadry narodowej, pełniący rolę głównego trenera w klubie Ewo Gim Katowice. Posiada kwalifikacje trenera poziomu 3 według Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej (FIG).

Siergiej Kowalenko

gimnastyk, uczestnik turniejów międzynarodowych i wielokrotny medalista mistrzostw polski m.in: drużynowy mistrz polski w wieloboju gimnastycznym i wicemistrz polski na ćwiczeniach wolnych 2012.

Brygida Urbańska

polska gimnastyczka, wielokrotna uczestniczka pucharów świata, wielokrotna medalistka mistrzostw polski, trzykrotna uczestniczka mistrzostw Europy.