Formuła zawodów

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z formułą tegorocznej edycji Gymnastic CUP! W 2024 roku przygotowaliśmy dla was podwójną dawkę emocji, ponieważ odbędą się aż dwie edycje tych wspaniałych zawodów.

Co będziecie mogli zobaczyć na arenie rywalizacji? Nasza formuła zakłada trzy główne konkurencje: air-track, równoważnia i skok. To właśnie w tych dyscyplinach nasi zawodnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności.

Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, wprowadziliśmy różne poziomy trudności, które będą dodatkowo podzielone na kategorie wiekowe. Każda konkurencja będzie dostępna w czterech wariantach: Level 1, Level 2, Pro oraz Pro Open.

W zawodach Gymnastic CUP poziomy: Level 1, Level 2 i Pro przeznaczone są wyłącznie dla zawodników nie posiadających licencji Polskiego Związku Gimnastycznego aktualnie i w przeszłości. W poziomie Pro Open mogą startować zarówno amatorzy jak i zawodnicy posiadający licencje Polskiego Związku Gimnastycznego.

Najważniejsze jednak jest to, że po każdej edycji zawodów zostaną wyłonieni zwycięzcy konkretnej edycji.

Nie możemy się już doczekać, abyśmy mogli razem z wami przeżywać te sportowe emocje i dopingować zawodników! Śledźcie nasze profile społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Gymnastic CUP!